Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az alábbi terrárium megfelel...

Az alábbi terrárium megfelel egy párduc kaméleonnak?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 17. 13:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
szerintem megfelel !!!
2012. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi!:)

de nem túl alacsony?

2012. ápr. 17. 14:41
 3/11 anonim ***** válasza:

A párduc kami elég nagyra megnő, én ha tartanék biztosan nem ilyenbe tenném. Egy kaméleonnak inkább magas terrárium kell és nem széles. Látogass el a reptilia fórumra, hogy biztosan megtalálod a választ a kérdésedre.

Ezen az áron pedig horror egy ilyen terkó :O

Ennyiből sokkal nagyobbat is ki lehet hozni, és nem csak a márkát fizeted meg.

2012. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Látogass el a reptilia fórumra, OTT (az előbb félreírtam, bocsi) biztosan megtalálod a választ a kérdésedre.
2012. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mért akar mindenki ilyen rohadt drágát...

1. Nem is a legjobb, mert ahogy írtad túl alacsony.

2. Ha csináltatod, oylan méretűt amilyet akarsz negyed ennyiből kijösz... És még jó is lesz. Nem akarok hülyeséget mondani hogy mekkora kell, de nézz utánna és csináltass olyat...

3. Ha baby/kicsi kaméleont veszel ugy is nevelő terráriumot kell alkalmaznod amég ki nem növi, mert abba a hatalmas terráriumba elveszik, nem tud vadászni és nem annyira jó neki. Nevelőnek használhatsz egy 30x30x30-as terkót.

2012. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi,de az összes fórumra minimum fél évvel ezelőtt szóltak hozzá,azóta ott semmi :(

Nem eszik rendesen.

Most 50*50*70-es van neki.De megrepedt az oldala... :(

2012. ápr. 17. 19:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen egy hüllős lámpa felette (pl repti glo 5.0).

Dobjál be 10db apró napos tücsköt, előtte szórd be őket vitaminporral és spriccelj vizet az üveg falára.


Kirakhatod az ablak elé is, hogy rásüssön a nap,

azt szereti, csak legyen neki ott 28-30 fok meleg.

2012. ápr. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szóval nekem csak sisakos kaméleonom volt, de láttam nagy párduckaméleonokat egy kirakatban. Legalább 2 méter széles, másfél méter magas és 40cm mély kirakat volt, telerakva sűrűn "szobai futóka" növénnyel, és azon mászkáltak a kaméleonok. Kézből etette őket egy lány, állítólag 12 kaméleonja volt. És alul volt egy teknős is. Jó sokáig megvolt ez a kirakat, mindig néztem mikor arra mentem, aztán egyszer csak lebontották :/


Én a sisakos kaméleonomnak amikor nem akart enni, akkor bedobtam 20 kis tücsköt és azok idegesítették nagyon. Rajta másztak. Eleinte menekült előlük, de egy idő után elkezdte elkapkodni őket. Később meg úgy rákapott az evésre, hogy teljesen zabagép lett. És volt, hogy egy hétre kiraktam az ablakhoz, csak akkor éppen nyár volt, 30 fok a lakásban, de azt láttam rajta hogy élvezte.

2012. ápr. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Van neki melegítő és ilyen lámpája is:

[link]

DE az enyém NEM ESZIK ÉLŐ ÁLLATOT!!! - Sem kézből,sem magától,sem csipeszről. Csak és kizárólag azokat a tücsköket,akiket odarakok már megölt állapotban és eltelhet akár 2-3 nap is és csak akkor eszi meg-már szárazon.. :s és csak 1et 2 naponta.Most 3.5 gramm és már fél éves :(

2012. ápr. 18. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem jó... vidd el orvoshoz, vagy próbálj neki más eleséget adni, van ezer fajta...
2012. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!