Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan tudhatnám meg, hogy a...

Honnan tudhatnám meg, hogy a tekijeim boldogok itt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tekim, de sajnos a konkrét választ nem igazán lehet tudni. Ha legalább hetente egyszer kicseréled a vizét, naponta kap ennivalót (naponta elég egyszer, mert különben ellustul! - tapasztalat) és időnként kiveszed, megsimized, lerakod a tiszta(!) padlóra járkálni, akkor biztosnem túl boldogtalan. Bár azt hallottam, hogy a teknősök párban jobban érzik magukat - de ki tudja. Az nagyon jó, ha van egy kis vagy picit nagyobb kő, amire kifeküdhet.
2009. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hetente kétszer kapnak enni. egyszer halat meg utána nasinak kis rákot 3 nap mulva kb meg algát hínárt paradicsomot gyümit rákot..

van szárazföldjük jó meleg lámpa szoktam őket smiizni kirakom őket szobába mászkálnak a lakásba meg hétközbe néha 1-2 falatot ha van valami kapnak.

és van sok kő meg szikla meg 1 műnövény is

2009. jún. 20. 19:01
 3/8 A kérdező kommentje:
2en vannak és hetente 2szer van vízcsere
2009. jún. 20. 19:02
 4/8 anonim válasza:
Ha egyedül van jobban érzi magát.Ügyelj hogy kapjon sok vitamint de ahogy olvasom nincs semmi gond.
2009. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján,szerintem nálad nagyon jó helyen vannak,és biztos jól érzik magukat!Ha nem így lenne,talán már a betegségek bukannának fel náluk!
2009. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dejoo:)
2009. jún. 21. 21:53
 7/8 anonim válasza:

A hüllők imádnak napozni, igen kell 1 száraz kő!

Aztán, hogy simogtani, sztem az eléggé stresszes lehet.

Nekem már volt több féle teknősöm is, mocsári volt a legmozgékonyabb, az ékszer pedig még a növényt is megette az akváriumban.

Kisebb teknőcök nálam nem bírták 1 évnél tovább, a nagyobb éveket is elbírt mellettem. Már bánom, hogy elengedtem, de ha nem volt miből fenntartani, akkor miért gátoltam volna meg a szabadon engedését.

Én nálam ilyen volt: hetente minimum 10 liter víz, nyers hús és alga fél kg minimum.

Ez olyan heti 3000Ftból kijött még 2 éve, szóval örülök is, hogy elment.

Am díszhalaim voltaklegutóbb, most már csak 1 van.

Sajna amik túl vannak tenyésztve, iszonyat gyorsan meghalnak.

2009. aug. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát van egy nagy kimászókájuk, ami száraz, alatta a víz, és egy jóó meleg spot lámpa.

meg most akarunk majd UV-t

szeretik ha simogatjuk őket, főleg ha a nyakukat alul. :)

2 ékszertekim van már nagyok. nemrég kerültek hozzám. jó sokat nőttek azóta is.. :O:)

2009. aug. 24. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!