Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi legyen? Nem tudom eldönteni

Mi legyen? Nem tudom eldönteni

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hüllőt!

DE nem pókot és kígyót! Azoktól félek!

Milyen hüllök közül tudnék választani?


Még nem tudom, hogy igazándiból milyet szeretnék de egy hüllő kell!Ezért sorolhatnátok fel pár hüllőt! És pár szót róluk! Szobába szeretném



2012. ápr. 23. 15:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
Gekko?Esetleg kaméleon?
2012. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyík, gekkó.. azért nem lehetsz ennyire ügyetlen, hogy ne tudd a hüllőket a pókokon kívül :D vagy mégis? Menj el a kisállatboltba, nézz körbe.. vagy az interneten keresgélj
2012. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teknős!
2012. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Teknős szerintem is, kevés az igényük és imádnivalóak,csak ne tompaorrút mert az agresszív .
2012. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem fog az agyam!Bocsi!:D

A rágcsálókat jobban tudnám sorolni.. :D

De anyukám nem szereti a rágcsálókat és csak hüllőt enged meg!

Nézelődtem az interneten a kaméleon és a gekko nagyon tetszik!


Köszönöm a válaszokat!

Körbe nézek még! :)


Állatkereskedésbe csak fájdítom aszívem..inkább át utazom a fél országot egy egészséges kicsi hüllőért.. :)


2x vásároltam állatkereskedésbe..másnap meghaltak!

Holott nem járt le az idejük sem! Mivel fiatalok voltak..barátnőm nyuszija is hamar meghalt! Úgyhogy állatkereskedésbe maximum terráriumot vennék vagy más egyéb felszerelést! :)

2012. ápr. 23. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
A kaméleon és a gekkó élő tücsköt eszik, meg sáskát, meg lisztkukacot. 1-2 tücsök nálam néha valahogy kijön a terráriumból és a fürdőszobába mennek inni. Ott lehet őket megfogni. Ez így általában az anyukáknak nem szokott tetszeni :D
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Majd ügyelek, hogy ne szökjenek el :D
2012. ápr. 23. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy jövőre lesznek kis madagaszkári gekkóim. De gondolom addig nem bírsz várni...:D Szerintem nagyon aranyosak. Ma pl:A fiú annyit eszik meg vadászik. Most adtam neki enni és csipeszből, elvette a csótányt, bekapta és felszaladt az terkó falán, felugrott a levegőbe vagy 20cm-re megfordult és vissza ugrott, de rendesen rátapadt ugyanúgy a falra, úgy megilyedtem:D Keress rá neten szépek.
2012. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt tudsz állatra áldozni? Szakállas agáma? Privátban tudok tippeket adni :)
2012. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hmm..végülis még időm van mert nem akarok semmit sem elkapkodni! Még csak tervben van!:)


Pénzem van mert dolgozok! A szüleimnek is adok pénzt.. szóval ez nem gond! :)

2012. ápr. 24. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!