Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » S. O. S El tűnt a király...

S. O. S El tűnt a király pitonom! Ma reggel nem találtam sehol s most se, Hová tűn hetet? Nincs nagy szobám de sok szekrény van ahova el mehet de az ajtóm alatt biztos nem tudót át menni! Kérlek seggitsetek!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ahonnan visitást hallasz ott van.
2012. ápr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sose értetem miért jó ez -.-
2012. ápr. 25. 13:15
 3/15 anonim ***** válasza:
szekrény mögött, alatt, ruhák között, ágy alatt, asztal, terrárium alatt... szűk és sötét helyek, jah, és jó nagy takarítás mire meglesz, ha nincs szerencséd... és kétszer nézd át mindenhol...
2012. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm !
2012. ápr. 25. 13:57
 5/15 anonim válasza:
Én többször jártam így, a terrárium hihetetlenül szűk szellőzőrácsán valahogy kipréselte magát. Ha hűvös van a szobában, idővel a meleg részeket fogja keresni, és ott szunyókál. Én egyszer a szekrény mögött, egyszer pedig az álmennyezet alatt találtam meg. Nagy kitartás kell a kereséshez! :D
2012. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szereti a sötétebb zugokat, ha lehet zárdd be az ajtókat, lehet hogy kiszökött, és nem hinném hogy túl fogja élni. Nézz szét a szekrény mögött, fürdőszobában, szőnyeg alatt, ágy alatt stb... A sarkokat és a sötétebb helyen szeret megpihenni.
2012. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol lehet.
2012. ápr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Apukámék egyszer az ágyneműtartóban találták meg a kígyójukat egy hét után, érdemes ott is szétnézni.
2012. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szemétledobó van? Oda is lemegy.
2012. ápr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!! de nem lett meg :(((
2012. ápr. 26. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!