Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan tücsök faj ami nem...

Van olyan tücsök faj ami nem ciripel?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de úgy tudom nem minden fajta tücsük ciripel... vagy igen?
2012. ápr. 28. 12:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amelyiknek kitépték a lábait.
2012. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Döglött :D
2012. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ de viccesek vagytok.:D De ezt akkor vehetem nemnek is...
2012. ápr. 28. 20:35
 4/15 anonim ***** válasza:
A tücskök hüllők?
2012. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, de a hüllők(gyíkok) nagy rész mind szereti a tücsköt. Ezért aki régebb óta tart hüllőt az ezt a kérdést meg tudja válaszolni... Szóval jobb lenne ha nem kötnél bele, és ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne...:) Köszicsá-.-
2012. ápr. 28. 21:10
 6/15 anonim ***** válasza:
bocs értem. ja és én ugy hallottam, hogy van olyan tücsök faj ami nem ciripel.
2012. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tücsköknél a nőstények nem ciripelnek, csak a hímek, de azt senki se fogja kiválogatni. A sáska nem ciripel.
2012. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom... Rájöttem amik vannak nálam azok még nem teljesen kifejlettek és azért nem ciripelnek. A terráriumban van egy búvóka és abba van egy tücsük, ő már beadult... Szerencsémre nőstény és azért nemciripel, máskülönben megbolondulnék a szobába...:D
2012. ápr. 29. 21:14
 9/15 anonim ***** válasza:
:D nekem is vannak tücskeim igaz most perpill az adultak elfogytak de mikor este lefeküdtem aludni mindíg abba hagyjták a ciripelést xD én nem tudom hogy csinálták xD
2012. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen:D azok nem ciripelnek amiket ha bemész a boltba akkor kicsi és a közepes méretű, a nagy=kifejlett azok ciripelnek :)
2012. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!