Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Erőszakkal is ciripel a tücsök?

Erőszakkal is ciripel a tücsök?

Figyelt kérdés
Ugyebár én úgy tanultam biosz órán,hogy a tücsök a lábát dörzsöli össze,és így adja ki a ciripelős hangot.De vegyük példának azt,hogy ha mondjuk szegény már elpusztult,és mi valahogy összedörzsöljük a lábait,akkor mi van??
2008. júl. 20. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
próbáld ki :)
2008. júl. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
lehet még nem próbálta senki:D
2008. júl. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
A tücsök a szárnyfedőit dörzsöli össze, nem a lábát! De egyébként, nem kell élnie az állatnak, ha megfelelő gyorsasággal összedörzsölöd őket, akkor kiadja azt a hangot. Az viszont más kérdés, hogy az emberi kéz nem olyan gyors, hogy bármi hangot is kicsikarjon, ezért spéci gépet kellene építeni hozzá.
2008. júl. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs a pontattlanságért,és köszi a válaszokat.Most már jól fogok aludni
2008. júl. 21. 15:02
 5/5 anonim válasza:
65%
én ugy tudom nem mert a tücsök a szárnyait dörzsöli össze reméálem segítettem valamit
2008. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!