Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan tücsök faj ami nem...

Van olyan tücsök faj ami nem ciripel?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de úgy tudom nem minden fajta tücsük ciripel... vagy igen?
2012. ápr. 28. 12:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Már rájöttem... Köszi... Most berendeztem nekik egy akváriumot... hátha szaporodnak az erkélyen.:D
2012. ápr. 30. 14:19
 12/15 anonim ***** válasza:
nem fognak :D
2012. ápr. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kösz ezt a hatalmas optimizmust.:D Rendes vagy...xd De már látom, amég a kicsibe voltak addig nem ették egymást most meg rögtön megettek egyet, pedig van almájuk... Mit adjak nekik?
2012. máj. 1. 11:46
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha kikelnek azonnal rakd át őket máshová. Boltba lehet venni ilyenn tücsökeledelt, ami ilyen zselé féle. Rakj nagyon sok búvóhelyet a tücsköknek és a nagyokhoz is rakj ilyen eleségállat kaját. Általában már a tojásokat is átszokták rakni egy másik dobozba. Amugy ez tényleg nagyon bonyolult és nagyban érdemes csinálni, mert ha nincs nekik kaja a nagyobb meg fogja enni a kicsiket. Meg dobj egy kis nedves földet a doboz aljára ahol tartod őket és mindig legyen 30-32 fok nekik. Emellett kajaként adhatsz nekik mindenféle zöldet, mondjuk inkább füvet vagy zöldségféléket, meg macska,kutyatápot. jó szórakozást! :) amugy így magadnak tényleg nincs értelme szaporítani, mert nagyon melós és drágábban jösz ki minthgyha megvennéd.
2012. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem, azért kösz..:)
2012. máj. 2. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!