Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mikor teknőseim kilélegeznek,...

Mikor teknőseim kilélegeznek, akkor ilyen furcsa hangot adnak ki gondolom megfáztak, mit csinálhatnék velük?

Figyelt kérdés
nem akarom elveszíteni őket:\'(
2009. jún. 23. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el őket az orvoshoz a lehető leghamarabb, bár az sem garancia, hogy meggyógyulnak( kevés állatorvos ért a tekikhez). Az én tekim is régen furi hangod adott ki, el is vittem a dokihoz, kapott szurit, fűtött kamillás vízben volt, de másnapra meghalt szegényke. Remélem a tieidnek nem ilyen súlyos. Jobbulást nekik.
2009. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát délután még 1-2 levegőkifújásnál sipoltak vagy nemtudom de most este nem.
2009. jún. 23. 20:19
 3/9 A kérdező kommentje:

azmilyen hang volt?

mert már hallottam 2 hónapja is ilyet tőlük aztán abba maradt

és most hogy lementek a vízbe akor csinálták megin néha. de mikor kint voltak akkor nem..

és nem viselkednek furcsán.

2009. jún. 23. 22:44
 4/9 A kérdező kommentje:
szuszogás féleség
2009. jún. 24. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Sípolós hangot adott ki és látszott rajta,hogy nehezen veszi a levegőt. Azóta 2 nagy tekim van, de ők semmilyen hangod nemadnak ki, igaz ők kinnt vannak az udvaron. Nemtom,hogy természetes-e hogy adnak ki hangod, az enyémeim ha megilyednek fújnak 1-et mint egy macska és ennyi.
2009. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát azt nekemis szoktak, de néha hallom hogy szuszognak. de semmi mást nem észlelek rajtuk
2009. jún. 24. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor szuszog, ha egyszerre nagy darab kaját nyel le, és sokáig a víz alatt van. Ez természetes, ha rendszeressé válik, akkor vannak gondok.
2009. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én teknőseim meg mindig bugyborékolnak
2010. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az én tekim is olyat csinál mintha sípolna meg néha bugyborékol
2011. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!