Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon furcsa féle bőröm van....

Nagyon furcsa féle bőröm van. ( többi lent! ) mit csinálhatnék vele? 14/l

Figyelt kérdés
Tele van patikkal néhe jol be is gyulladnak, de közben száraz is a bőröm, mindig hámlik. A színe is csúnya a szememkötül főleg. és tiszta mitesszer az orrom.Rengeteg van de még közvetlenül kozmetikus után is ilyen (kicsit jobb mert ami kilyön tűvel azt kinyomja) de bőrgyőgyász azzt mondta h ilyen a bőrtípusom. (tág pórusaim vannak) a patik a korom miatt vannak a bőröm pedig a túl sok nyomkodástól és pati leszátító krémtől száradt ki. most szedek Tenura t a patik mintha egy kicsit jobbal lennének, de pici pirosas lilás foltok maradnak utánuk (ilyen heg féle cuccok) van ami pár több hónapja ott van. Mit csináljak a bőrömmel?
2011. szept. 18. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Bőrgyogyó azt mondta, hogy ilyen a bőrtípusod? ilyen bőrtípus nincs xD én is régen megszenvedtem ezt sajnos tele voltak heggel és hónapokba tellett mire begyógyulnak :/ egyébként ha belülröl nincs rendben valami, akkor fölösleges kívülről reklámozott arctisztítókkal kenegetni meg szedni rá valami gyógyszert. szóval nézd meg hogy táplálkozol legyen meg a napi 2,5-3L víz mert az fontos a bőrnek is. Egyébként én a gyógyszertárban vettem Árnika krémet és az nagyon jó volt rá (a szárazságra is) este bekentem és reggelre már a bőröm állaga is jobb lett. bár azt a krémet nem erre találták fel, de több ismerősöm ajánlotta még nekem. kb. 1000ft sincsen.remélem tudtam segíteni.

17/L

2011. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
van árnika krémem én zúzodásra szzoktam de ha jó rák akkor megér egy próbát köszi :)
2011. szept. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!