Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Fekete, barna, sávos, vagy...

Fekete, barna, sávos, vagy banán tücsök jobb tápláléknak? (tudom hogy nem megfelelő topic, de azért várom a válaszokat)

Figyelt kérdés

Melyikre nem jellemző annyira a kannibalizmus? Nekem valami olyasmi rémlik, hogy a banán tücskökre annyira nem jellemző mint a többire... De lehet ezt csak álmodtam:D

Köszi



2012. máj. 3. 15:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még tenyésztés szempontjából melyiket könnyebb? Valaki röviden leírná, hogy ő hogyan csinálja azt megköszönném.
2012. máj. 3. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi most próbálkozunk barna tücskökkel. Ők nem büdösek, és nincs kannibalizmus sem.

Szellőztetett magas falú műanyag dobozban vannak, sok tojástartó, nedves rongy hogy igyanak, és valami aljzat, pl búzakorpa. Viszonylag meleg kell nekik, 5w-os izzóval ha melegíted sztem jó lesz.

Most kezdtük, nem tudom jó lesz-e vagy sem. Indulásnak talán igen. Sok mikro tücsök, és nagy tücskök vannak egy helyen.


Feketét nem ajánlom, borzasztó büdösek, de annyira hogy leírni sem lehet!


Szerintem még a banán tücsi is jó lehet. Ők talán minimálisan, de lassabbak a barnáktól.

2012. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a feketét már nem adom a gekkónak, mert annak túl vastag a páncélja, és néha ő támadja meg a gekkót :D


Ez a gekkó nem nagyon eszi a feketét, inkább csak a barnákat.

2012. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hable érdekes... Az enyém nálam a fiú ráronta feketékre, egyáltalán nem fél tőlük...:D De most, hogy mondod a nöstény lehet ezé nem ette a tücsköket...?!

1. válaszoló megy a privi hogyha nem haragszol:)

2012. máj. 3. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom, ez kis válogatós, bezzeg a bazinagy 5 centis sáskától nem fél, azt simán meg tudja enni.
2012. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer én is beraktam tücsköket egy 40cm magas 70 literes akváriumba, hogy majd ott fogom tenyészteni.


Szivacsot dobtam a tál vízbe hogy a tücskök ne fulladjanak bele, kajának meg egy kis darab banánt és petrezselymet tettem bele. Volt benne ilyen papír tojástartó is.


Talaj nem volt semmi. Ezzel kb annyit értem el, hogy tovább éltek amik benne voltak, de nem szaporodtak egyáltalán :D

2012. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és persze lámpát se raktam rá, tehát nem volt 30 fok benne, kb csak 24 mint a szobában :)
2012. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem az erkélyen vannak...:D Majd kiderül mi lesz... egy próbát megér.:)
2012. máj. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!