Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Csoro kis csirke. Ti azért...

Csoro kis csirke. Ti azért nem sajnáljátok ilyenkor? :\

2012. máj. 10. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A természetben ugyanez van. Ez az élet rendje, évmilliók óta. Sajnálom, persze, de ezek csak állatok, azt teszik, amit az ösztönük diktál. Nem egymástól kell megvédeni az állatokat, hanem az embertől, lásd. oktalan kínzás, éheztetés stb.
2012. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ezeknek ez a természetes táplálékuk, nem lehet pizzával etetni a hüllőket.
2012. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is tudom. Nekem is vannak. De azért nem egy kiscsirkét és kisnyulat fel neveltünk már...(most is van pl mind 2őből...) Teljesen más egy tücsköt vagy egy kukacot megetetni valamivel mint pl egy kiscsirkét. Még a napos egér is okés de na mind1. Ez van.;)
2012. máj. 10. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem is értem minek tart valaki ilyen pocsék állatokat mint pl a kígyók, vagy pókok
2012. máj. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem pocsék.:D Valakinek ez jön be... Többek közt nekem is. A pókok(közül 1 faj) azért annyira nem meg a kígyók(csak 2m+osok:D) se. de a béka gyík varánusz az igen:D
2012. máj. 10. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Ezért nem tartok kígyót. A csirkéket jobban bírom.


A nagy kaméleonomnak lehetett volna adni egeret, de én nem adtam, elvolt anélkül is, nagy sáskákat kapott, tücsköt, liszkukacot... vitaminozva, és egészséges nagy állat lett belőle így is.

2012. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a béka csirkét eszik. Ilyen hülyeséget.
2012. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ilyen békám lesz nekem is.:D Ha minden jól menne a terraplázán vennék egyet...:DDe kiscsirkét nem adok neki.
2012. máj. 11. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Fújj b***meg.xdd ezt muszály volt?xdd most hányingerem lett..hogyvehet valaki egy ilyen unorító hatalmas nyálkás ronda hányingergerjesztő hájas békát..fúúúj ez ki****ott ronda..xdd

sezgény csirke..már majdnemhogy sírtam..ott vergődik a szárnyaival meg kapálózik..:( ha ez nálamtörténik mondjuk a kertbe a húsbárdal mentem volna a békának..oké hogy megeszi ez az élet rendje..de hihetetlen mire képes egy ember..felteszi youtubera a videót amiben ráközelít hogy vergődik a csirke..azt ő élvezi??-.- szánalmas..na ilyenekből lesznek a pszichopata gyilkosok...-.- :@@

2012. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A kertben nem enné meg a kiscsirkét, mert a nagycsirke odacsapna egyet a csőrével. A béka inkább menekülne a csirkeólból és fogna magának valami kisebb rovart. Nem?
2012. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!