Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Csoro kis csirke. Ti azért...

Csoro kis csirke. Ti azért nem sajnáljátok ilyenkor? :\

2012. máj. 10. 21:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti HAHA:D hát na, nekem bejön, a kiscsirkés rész kivéve...>| a húsbárd helyett azt olvastam hogy HÚSDARABxdd Mondom mit akarsz te a húsdarabbalxd

Hát hable én nem tudom.:D Szerintem egy ilyen kiscsirkét simán elkapna és kiugrálna vele. Vagy pedig ha észre veszi a tyúk, akkor a béka menekülhet kiscsirke nélkül...:D

2012. máj. 12. 10:21
 12/12 anonim ***** válasza:

A nyúl már túlzás volt.Én is tartok/tartottam hüllőket,és nagyon sok csak élő eleséget fogad el,a kigyók meg pláne..

Na de én patkányt/egeret adtam. Bár az is igaz,hogy egyik állat élete sem értékjesebb a másikénál,de valahogy egy nyúl az már nagyobb /látványosabb rá a vadászat.. valahogy ebbe már benne van az is,hogy saját magát szórakoztassa a kigyó tulajdonosa,igazából ez viszont nem szimpatikus nekem.

2012. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!