Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Madárpók tartás? (több lent)

Madárpók tartás? (több lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

13 éves lány vagyok, és madárpókot szeretnék:) (tudom , hülyén hangzik, hogy egy lány akar madárpókot)

milyen fajtát ajánlotok kezdőnek, ami szép? nem nagyon fogdosnám inkább csak nézném:)

mekkora terráriuma legyen?

jó ha csak tücskökkel/sáskákkal etetem? (nem szeretnék egérkét adni neki:)

a tartásáról ha tudtok néhány infót akkor megköszönném:)

személyes tapasztalatok is érdekelnek:)

köszi:)


2012. máj. 13. 11:56
 1/3 anonim válasza:
a vöröstérdű madárpók elviseli a szélsőséges körülményeket szóval ideális kezdőknek
2012. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Kezdő póktartó vagyok, nekem Brachypelma smithi-m van, magyarul mexikói vöröstérdű tarantula. Kezdőknek ideális, nyugodt talajlakó fajta, akár kézbe is lehet venni. Szerintem szép, de ez nézőpont kérdése. :) A terrárium "nőjön együtt a pókkal", ne legyen túl nagy, mert elveszik benne, nem találja meg a táplálékát, és éhen is halhat. A méretével megegyező nagyságú ízeltlábúakkal etesd, tücsök, csótány, lisztkukac, gyászbogárlárva, lehetőleg akkorát adj, amekkora a pók utóteste (potroha). Egeret nekem se lenne szívem odaadni. :) Fontos, hogy rendszeresen párásíts, hogy legyen elég vize. Fontos, hogy vedléskor ne zavard meg, ne mozgasd a terkót, ne adj neki enni, mert megzavarhatod a folyamatban, beleszorulhat a bőrébe, és akár bele is halhat. Az én pókom most 3 vedléses, kb akkora, mint egy 5 ft-os. :)

16/L :)

2012. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 truthboy ***** válasza:
Brachypelma Vagans fajtát vegyél. nekem 8 pókom van. . ha érdekelne eladó pók akkor irj privibe. . amugy kellemes állat a madárpók.
2012. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!