Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy kell takarítani a vízmele...

Hogy kell takarítani a vízmelegítőt?

Figyelt kérdés

Teknősöm vízmelegítője két hét alatt elég durván összekoszolódott. Vastag sárgásbarna réteg van rajta, mintha rásült volna valamilyen sajt (persze ez csak viszonyítási alap). Nem tudom mit csináljak vele, mert agyon dörzsölni nem akarom, nehogy megkarcolódjon, mert akkor már nem lehet használni.

Ti hogyan takarítjátok? Nektek is volt már ilyen? Mit csináljak? :/



2012. máj. 30. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egy régi fogkefével dörzsölöm, ami csak erre a célra volt használva.

Egyébként ha rendszeresen vakargatod nem ég rá a trutyi, de ha mégis megtörténik akkor a fogkefével és egy kis ecettel biztos lejön, csak utána jól le kell mosni.

2012. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bedobod egy pohár 20%-os ecetbe, 10 perc mulva kiveszed és le tudod öblíteni könnyen róla a mocskot.
2012. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem lett ilyen koszos. A vízben hogy tudott ráégni,hisz a vízmelegítőt teljesen be kell lepje a víz.Na mindgy,ahogy már írták:ecettel
2012. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tudom, hogy tudott, én is csodálkoztam rajta.

szóval ecet? köszönöm mindenkinek, beleáztatom ecetbe, aztán pedig fogkefével leszedem róla. :)

2012. máj. 31. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!