Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan lehet a varangyos...

Hogyan lehet a varangyos békákat távol tartani a háztól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod távol tartani őket.Nagyon hasznos állatok,megeszik a csigákat,amik sok kárt tesznek a szamócában pl.
2009. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Undorodom tőlük, telekakálják a teraszunkat. Tisztes távolságból semmi bajom nincs velük.
2009. júl. 2. 12:16
 3/8 Dávid ***** válasza:

Szia, enngema barátnőm megkért hogy kergessem el a varangyot, de persze nem sikerült.

Úszómedencéjük van, ráadásul árnyékosabb hely mellett, amit nagyon szeret.

Úgyhogy kifogtam a békát és vödörbe tettem, arra meg egy Tesco-s zacsit:) és elvittem a patakhoz. Ott vígan élhet! De az se rossz, ha nagyobb pocsolyába dobod, majd talál magának nagyobb vizet..

Szóvalj kérj segítséget, ha undorodsz a brekkentyűtől:)

2009. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell őket bántani rengeteg rovart megesznek,igaz hogy nem szépek de nagyon hasznosak.
2009. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Semmi esetre sem bántanám őket, csak mindig a bejárati ajtónk előtt üldögélnek és ezért kérdeztem, hogy tehetek-e valamit.
2009. szept. 17. 08:18
 6/8 GiliMumus válasza:
Ha valakinek nem túl szimpatikus anyósa van, akkor kiküldi a ház elé, szerintem ettől a varangyos békák távol maradnak a háztól. :)
2011. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bmxboy33 válasza:
védett állatok), max.. elviheted egy tóhoz vagy valamilyen vízhez közeli helyre.
2013. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem bantanam semmi penzert, csak nem szeretem oket az ajtom elott :-)
2013. jún. 21. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!