Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az alattunk lakó királypitont...

Az alattunk lakó királypitont tart, (régebben tigrispitont is tartott). Veszélyes lehet ez ránk, feljöhet a wc-ben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 00:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Drága kérdező! Pár másodperce jelentettem csak a 16-osnak szóló kommentedet, de már törölték is a moderátorok (high respect). Szóval csak szólok, hogy nekem (is) köszönd. :-))))
2012. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Drága utolsó! Köszi :))) én is gondoltam rá utána, hogy nem lehetett volna ezt valahogy kitörölni :DDD

azért a 16os felé továbbra is fenntartok mindent.

2012. jún. 15. 23:03
 23/37 anonim ***** válasza:

Szivi, de én nem neked akartam szívességet tenni, csak amikor írtad, hogy a 16-ost akarod (szavakkal) bántani, ellenállhatatlan vágyat éreztem, hogy ezen tervedet meghiúsítsam (mert megtehettem). :D

(Nem mintha tudnám ki a 16-os, de nem is lényeges.)

2012. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
jaaa! hát akkor NY4SG3M a 16os idiótának (ilyet ugyebár lehet írni) is ajánlom.
2012. jún. 16. 23:03
 25/37 anonim ***** válasza:
ja bakker, nem is néztem a válaszokat :D én vagyok a 16os (61 es?) válaszoló, és szívesen elolvasnám a kedves üzidet, küld már át privibe, plííííz!
2012. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Nekünk van 2 királypitonunk. Ez a legszelídebb kígyó faj, és ráadásul nem víziállat. Sőt, kifejezetten irtózik a mély víztől. Csak akkor mászik bele, ha tényleg


sekély, és hűsölni akar.

Ez a faj inkább menekül mint támad, nagyon rosszul kell tartani, hogy támadásra vetemedjen.

Egyébként ezek az állatok átlag 1 méteresek, tehát nagynak nem mondhatóak. (Persze a tigrispiton más tészta, de ő sem a legvadabb kígyókhoz tartozik, de már nagyobb


tapasztalat kell a tartásához. Bár ahogy olvasom, ez a része tárgytalan.)


Nem kell aggódnod, a wc-n biztosan nem fog felmenni, sőt máshogyan sem valószínű, mert ha el is szabadul, első dolga valami melegebb, sötét zugot keresni, minthogy


vándoroljon lakásról lakásra, és megtámadja az embert.


Ha kérdésed van még ezzel kapcsolatban, nagyon szívesen válaszolok privátban, ha többet szeretnél tudni róluk.


Üdv,

M

2012. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
83%
utálkozni akar, nem tudni!
2012. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem miért pontozták le a 2vel fölöttem lévőt, normálisan válaszolt.


Nekem csak annyi a véleményem, hogy aki hülye az haljon meg! ;)

2012. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
53%
aki hülye, azt fojtsa meg egy királypiton :D
2012. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
0%
Csak lefelé tud menni ha lehúzza a hülye szomszéd de nem is tudom hogy gondolhatja hogy ilyen állatot tart.
2012. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!