Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaptam egy gőtét egyenlőre...

Kaptam egy gőtét egyenlőre nem tudom mit eszik meddig él étel nélkül? Mit eszik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 18:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki rovarokat,férgeket,meztelen csiga, stb. azt hogy meddig él étel nélkül nemtom de minnél hamarabb etesd meg, egyépként ez az állat jó tartás esetén 10-évig is élhet:).
2012. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Mielőtt állatot tartasz nem ártana tájékozódnod annak tartásáról. Milyen fajta gőtét kaptál?

Egyébként annyi erővel, hogy itt kérdezősködsz beirhattad volna a google-ba hogy gőte tartása. Nagyon sok találatod lesz.

Menj el holnap egy állateledeleshez, és ott kérdezősködj. Én úgy tudom, hogy élő eleséget esznek (lehet hogy nem minden fajta) mint pl a tubifex

2012. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Tarajosgőtét kaptál nem?
2012. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
nem nem tudom milyen fajta mert nem magyar iskolába járok Angliában és nem tudok angolul de tanulom van a hátán kettő csík és vannak rajta pöttyök is köszi hogy válaszoltatok
2012. jún. 27. 18:52
 5/28 A kérdező kommentje:

[link]

így néz ki csak kisebbek a pöttyei

2012. jún. 27. 18:56
 6/28 anonim ***** válasza:
akkor pettyes gőte:D
2012. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

igen biztos:D

Nem tudod mit eszik?

2012. jún. 27. 19:04
 8/28 anonim ***** válasza:
Rovarokat.
2012. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

mit kéne vele csinálnom? most csak egy üvegben van annyi víz van benne hogy ki tudja dugni a fejét levegőért dobtam be neki egy döglött bogarat de nem eszi mit csináljak?az éjszaka alatt ugye nem fog meghalni meg amíg holnap suliban vagyok?

segítsetek nagyon féltem ma kaptam de nagyon megszerettem

2012. jún. 27. 19:22
 10/28 anonim ***** válasza:
Azért nem eszi meg mert még nem szokta meg a helyét, de ne döglöttet adjál mert ikább az élő eleségeket kedvelik.!
2012. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!