Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Minimum mekkora terrárium...

Minimum mekkora terrárium kell egy leopárdgekkónak?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy mi az optimális. Azt szeretném megtudni hogy minimum mekkora kell. Csak egyet szeretnék tartani.
2012. júl. 2. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy mekkora az optimális, akkor vegyél akkorát. Azért mert csak 1-et tartasz, még nem lesz kisebb a hely szükséglete.


pl nekem van 1 madagaszkári nappaligekkóm és lehetne a terráriumában többet is tartani, de ő egyedül is szokott mászkálni. Egyszer itt van, máskor ott, de mégis akkor a legboldogabb, mikor kiengedem a szobába és a falon métereket futhat. Pl mikor kiengedtem és több hónapig kint volt, utána bezártam, akkor csapkodott mérgében, pedig nagy a terráriuma.

2012. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem volt egy leopárdgekkóm nem igazán nagy a helyszükséglete 20X40 cm vol,bár szerintem kérdezd meg az eladót hogy mekkora terület megfelelő annak a gekkonak .mert pl nekünk az eladó mondta. (tapasztalatból írom NE adj fiatal leopárdgekkonak olyan tücsköt amin van kitin páncél,mert a páncélt nem tudja megemészteni)
2012. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tibor 2003 válasza:
Nekem is 1 gekkóm vAN ANNAK 60X30X30-AS TERRÁRIUMJA VAN AZ TÖKÉLETES :)
2014. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!