Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gőték ezek?

Milyen gőték ezek?

Figyelt kérdés
1-2éve talátam egy belvizben két gőtét amik úgy néznek ki mint a tűzhasu gőték azóta az alváriumomban vannak,mert elhoztam őket mert elég meleg volt és nem akartam,hogy ki száradjanak.Le is petéztek nálam,de azok salynos nem maradtak meg.De szerintem azokat valaki engedte el ott mert átjártam az egész belvizet és csak békákat találtam,de olyan jó életük van nagyon soványak voltak amikor rájuk találtam,de most szép kövérek :)a válaszokat köszönöm.

2012. júl. 5. 22:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
De nemrég elengedtem őket.Csak adig voltak nálam amedig meg nem erősödtek.
2012. júl. 5. 22:34
 2/13 Virry ***** válasza:

szerintem tarajos gőte.

Nekem is olyanok vannak. :)

2012. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem volt elengedve nem volt ezek közül valamelyzik ? [link]
2012. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ezek közül leginkább kettőre a dunai tarajosgőtére és az alpesi terajosgőtére
2012. júl. 6. 15:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Virry tudsz róluk mutatni képet :) :) :D
2012. júl. 6. 15:32
 6/13 Virry ***** válasza:
Igen, mindjárt töltök fel :)
2012. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Virry ***** válasza:

Itt van 2 kép a lányról:


[link]


[link]


csak azért van csík a hátán mert, lány, a fiúkknak taraj van rajta csak őket nem tudtam megfogni :)

2012. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az enyéim is ijenek pont :)
2012. júl. 7. 18:34
 9/13 A kérdező kommentje:
A fiúk tarajal születnek vagy az lasan nő ki nekik?
2012. júl. 7. 18:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Az párzás idején a legnagyobb , tehát gondolom az ivarérettséget ha elérik akkor kinő , de azt majd minden ősszel elhullajtják és inkább a szárazföldön kezdenek kutatni élelem után és felkészülnek a télre :) ilynkor elvesztik szinpompás öltönyőket És igy neznek majd ki :

[link]

2012. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!