Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen gőték ezek?

Milyen gőték ezek?

Figyelt kérdés
1-2éve talátam egy belvizben két gőtét amik úgy néznek ki mint a tűzhasu gőték azóta az alváriumomban vannak,mert elhoztam őket mert elég meleg volt és nem akartam,hogy ki száradjanak.Le is petéztek nálam,de azok salynos nem maradtak meg.De szerintem azokat valaki engedte el ott mert átjártam az egész belvizet és csak békákat találtam,de olyan jó életük van nagyon soványak voltak amikor rájuk találtam,de most szép kövérek :)a válaszokat köszönöm.

2012. júl. 5. 22:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amikor megtaláltam őket akkor ép tavasz volt és amikor haza vittem az állatkákat akkor le is petéztek csak azok nem maradtak meg :( de biztos,hogy az egyik hím mert a belvízben csak ez a 2-ő volt :)
2012. júl. 8. 18:42
 12/13 Virry ***** válasza:
Az én fiu gőtéimnek megmaradt a tarajuk egész évben.Tavaly egész évben minimum 1-2 cm tarajuk volt, valamikor 3 cm is.Sajnos még nem tudom őket elengedni, mert bőrbetegségük van, és a bordás gőtém egyedül maradna. :(
2012. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
vegyél a bordásgőte mellé egy párt és sajnálom a gőtéket :(
2012. júl. 9. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!