Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az alábbi 5 gyík közül melyike...

Az alábbi 5 gyík közül melyiket jobb, könnyebb tartani?

Figyelt kérdés

Sisakos kaméleon-Szakállas agáma-Leopárd gekkó-Tanzániai kék gekkó- Krokodil gekkó?

Leírnátok, hogy melyiknek mi kell a tartásához, melyik szelídebb? Ha valakinek volt már valamelyik, szívesen elolvasnám a tapasztalatokat!!! :)


2012. júl. 12. 09:38
 1/7 a nagy PS2-ős válasza:
Szerintem a Leopárd Gekko vagy a Szakállas agáma.
2012. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem volt sisakos kaméleon de az nagyon kényes és azt mondták hogy 5 ből kb 1 marad meg először nem hittem el igaz lett úgyhogy a kaméleont nem ajánlom. a leopárdgekkóm 4 éve a kedvencem és kézbe is ki lehet venni. én ezt ajánlom
2012. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kaméleon etetése 2 éves kora körül mikor már bazi nagyra nő, akkor olyan havi 5-10 ezer Ft. És mindössze csak 4 évig él. Nagy korában a hímek könnyen válnak harapóssá, ha nem kézből eteted őket. És ha valamit elrontasz a nevelésükben, azt megjegyzik, elég jó a memóriájuk :)


A madagaszkári nappaligekkó szerintem jobb. 14 évig él, szép zöld, nem nő meg olyan nagyra, sokkal olcsóbb az etetése és nagyon aranyos. Okos, még ha kiengeded képes visszamenni saját magától a terráriumába. Feltéve ha jó helye van, amit szeret.

2012. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a madagaszkári gekkó
2012. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 13. 07:58
 6/7 Bagi Doroti válasza:
a világ legszelídebb hüllője a leopárdgekkó őt válaszd!:)
2012. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szakállas agáma a legjobb
2012. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!