Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kézcsók. Önök szerint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézcsók. Önök szerint egy randevún jobb, ha nem takargatom úriemberi megnyílvánulásaim, vagy játszak rá a "kanos gyík" szerepre? Hölgyeim?

Figyelt kérdés
A régi erotikus-pszichológiai könyvek szerint a régi módi több csókot integrál a rendszerbe.
2011. aug. 28. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt elvtárs,ne játsza meg magát,tessék magát adni.Ha ön úriember akkor legyen az.


Rákosi Matyi

2011. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Már a kérdést sem értettem xDDD

Beszélj normálisan, azt tanácsolom!!

2011. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz úriember, csak ne erőltesd. Mert most azt teszed.
2011. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked úgyis mindegy, ahogy olvasom soraid.


L

2011. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha udvarias vagy, az még oké, de szerintem jobban teszed, ha normális stílusban beszélsz, mert lehet, hogy néhány lánynak bejön, de a legtöbben hülyének nézik az ilyen egyént, tisztelet a kivételnek persze.


Ha jól érzékelem alapvetően nem így beszélsz, már csak a magyarázatodból is látszik... Nekem mondjuk az jobban bejön, mint maga a kérdés....


22/L

2011. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ön hány éves kedves kérdező? 70?
2011. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Néha túl sokat olvasok, és a nagyvilági gyakorlat eltér az írottaktól. Sajnos, a két jellem nálam nem esik túl távol egymástól, s mivel egyikhez sem értek igazán, hogy kell szerepelni, azért kérdeztem meg ezt az egészet. Ha ezt most szóban kellett volna elmondanom, beletörött volna a nyelvem.
2011. aug. 28. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Alekosz, te vagy az?
2012. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!