Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit adhatok még a sárgafülű...

Mit adhatok még a sárgafülű teknősömnek a fagyasztott halon kívül?

Figyelt kérdés

olvastam hogy változatosnak kell hogy legyen. de nemtudom hogy még mint adhatnék neki a halon kívűl!

előre is köszönöm aki segít nekem!:)



2012. júl. 24. 18:54
 1/7 dya33 válasza:
Helló.Nemrég vettem én is tekit,hát a kisállatkereskedésboltokban kapható többféle eledel,pl. tubifex,szárított rák,megeszik a zöldet is.De a könyvekben is találhatsz fontos infókat . :)
2012. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Szárított izéket ne adj neki, azoknak elég alacsony a vitamintartalma. A csigákat nagyon szeretik, az akvaristák általában ingyen osztogatják a fölösleges szaporulatot, de te is gyűjthetsz élővízből, vagy meztelencsigát a kertből. Ha megeszi a zöldséget, azt is kaphat alkalmanként.
2012. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Répát ,almát ,káposztát...
2012. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gagamama ***** válasza:
Szárítót rákot szárítót halat meg nagyon sokan azt írták hogy gyümölcsöket meg zöldségeket.
2012. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Melmel ***** válasza:
főétkezésre hal, egyéb étkezésre saláta, hínár, paradicsom, uborka, szárított garnéla rák, nasinak szívmix
2012. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 peti4000 válasza:

Főételnek tökéletes a hal, mellékesnek adhatsz neki banánt, salátát vagy paradicsomot is, sok bennük a vitamin és általában szeretik is.

Lehet, hogy először megszaglássza és otthagyja, aztán később megeszi, próbálkozni kell melyik növényt szereti, mikor idősebb lesz úgyis vegetáriánus lesz, úgyhogy jobb ha kitapasztalod mit szeret :)

Szárított izéket jobb ha kerülöd, nincs bennük sok tápanyag és inkább árt mint használ... Persze az állatboltos meg a leírás esküszik, hogy az a legjobb neki, de mindkettő célja az, hogy megvedd, nem pedig az, hogy a teknősöd egészséges legyen.

2012. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ranctalpas válasza:
Vízibolha, szúnyoglárva, tubifex, marha szív és máj, de ezek ritkábban. Amíg kicsi kevés zöldséget eszik, de ez változó. továbbá, vízi csiga, földigiliszta, legyek, rovarok....
2013. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!