Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segítség kéne a terrárium...

Teocska kérdése:

Segítség kéne a terrárium elrendezésébe a szakállas agámámnak!?!

Figyelt kérdés
Segítenétek, hogy hogyan rendezzem be a terráriumomat(120*50*50)? Érdekelne hogy milyen izzót vegyek vagy hogy kell e több vagy fűtésnek inkább fűtőkábelt? De a legfontosabb hogy hogyan alakítsam ki a terrárium teteje egyenlőre képlékeny olyan lesz amilyet javasoltok. de fontos lenne tudnom hogy hova rendezzem el az izzókat vagy milyen megoldások legyenek. Előre is köszönöm :)

2012. júl. 26. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell mondjuk egy 26Wattos repti glo 10.0 az ilyen sivatagi hüllőknek való izzó, ami tud UV fényt is leadni.

És kell egy 50 Wattos piros infralámpa fűteni.


Meg két ilyen hüllős lámpafoglalat, mint itt a jobboldali, azt rá tudod csiptetni. De legalább egy kell, mert az infra nagyon melegszik.


[link]


A repti glo az nem melegszik annyira, annak bármilyen foglalat jó.

2012. júl. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Westendbe Földszint baloldalt a Kutsera díszállatban lehet kapni izzókat is, foglalatot is.


Van nekik fűtőkő is, azt is használhatod infra helyett, ami jobban tetszik, a fűtőkő olyan 30 fok körül melegít, az infra szerintem csak annyiból jobb, hogy ugye a nap is felülről süt és nem alulról. De lehet, h az állatnak tökmindegy, azt én nem tudom.

2012. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Encyke :) válasza:
Nekem is volt már gyíkom!Szerintem ami fontos neki,hogy legyen benne speciális hüllőégőt ami elég meleget ad neki. Nem annyira fontos, hogy legyen benne fűtéscső mert ha jó izzót veszel neki akkor az önmagában elég meleget ad. Ami még fontos lehet, hogy hogyan alakítod ki.Próbálj olyan terráriumot beszerezni ami lehetőséget ad az új állatodnak hogy kényelmesen tudjon mászkálni a falon vagy kifeküdni "napozni".Ami még fontos, legyen a terráriumban egy akkora edényféle amiben akkora,hogy elférjen benne mert szoktak fürdeni olykor olykor
2012. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Még az lenne a kérdésem, hogyan helyezzem el őket? egymás mellé?

milyen magasságba maximum ilyenek :) köszönöm

2012. júl. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!