Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltűnt a tekim! Hol lehet?...

Eltűnt a tekim! Hol lehet? (többilent)

Figyelt kérdés

Ki szoktam engedni a teknőst, hadd menjen egy kicsit. 2-3napja ugyan így tettem. Az akváriuma az emeleten van, le szoktam vinni a földszintre, ott nagyobb a hely. Levittem, de mire vissza akartam tenni az akváriumba, már elmászott valahová. Az egész házat átkutattuk, nincs sehol. A pincébe(a házzal van egyben, csk egy ajtó és lépcsők választják el) szerintem nem ment le, a lépcsőkön biztos nem. Ki sem mehetett, mert bár szúnyoghálós ajtót a kutya könnyen ki tudja nyitni, de a teki szerintem nem menne ki, és nincs is olyan közel az ajtó a nappalihoz. Fogalmam sincs, hová mehetett. Már párszor átnéztük a földszintet, de sehol. Hol lehet?.. Milyen helyre bújna? ..és meddig bírja étel és víz nélkül? Amikor kivettem, megvolt etetve is, de az kb.3napja.. Tudtok segíteni?? (a teki sárgafülű ékszerteknős) :(

13/L



2012. aug. 2. 17:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Remélem meg lesz majd írj :)
2012. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
nekem is tűnt már el, nekem is sárgafülű ékszerteki. :) 4 cm-es de én már megtaláltam. :) mivel lassú állat [nem lomha], nemhiszem, hogy messze mehetett. egyébként viszont ha már 3-4 napja tűnt el, akkor igen, lehet már száradófélben van. :| kicsi az esélye hogy melesz, nem azért mondom, hogy elszomorodj. :( de mondjuk 15cm-s teknős, az ahhoz képest nem kicsi. biztos ott lesz valahol, de vigyázz sürget az idő, mert ugye viziteki.
2012. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
amm sok sikert. én az uccsó kommenteló vagyok. dee amm mi lett vele? meglett? :/
2012. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, kǒszi a tanácsokat és az aggódást!! Szerencsére meglett.. Kb 2-3 napja! Szóval nagyon sok ideig kibírta víz és étel nélkǔl, sǒt nem is rǒgtǒn az eltǔnése napján írtam:/ de meglett, ez a fontos! Anyumék hálószobájában van egy nagy szekrény, nincsenek "lábai" , így a kicsi Tǒkike simán betudott oda mászni, a nadrágok kǒzé. Valaki írta is, hogy a szekrénybe is belemegy, meg is néztǔk akkor, de nem gondoltam hogy a nadrágok kǒzǒtt el tud menni egész a szekrény hátuljáig.. Úgyhogy az én figyelmetlenségem is kǒzre játszott.. De szerencsére lényeg a lényeg: megvaan!!:)) szǔleim meg hajnalban 5kǒrǔl jǒnnek fel az akváriumához, hogy meglett:D látszott rajta, hogy már a szervezete "takarékra" kapcsolt, de már semmi baja.. Viszont már sokkal óvatosabb leszek vele. ;) kǒszi mindenkinek, pacsi!! :DD
2012. aug. 18. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!