Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Eltűnt a teknősöm. Mindig...

Anchyka kérdése:

Eltűnt a teknősöm. Mindig kinn szokott lenni a szobában de most nyitva hagytam a szoba ajtót és valahol a lakásban van! Három éves és még sosem tűnt el. Valaki segítene hogy mi a helyzet ilyenkor? Előjön magától? Meddig bírja víz és kaja nélkül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Keresni esetleg nem akarod?
2011. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
szekrények, ágy alatt, mindenhol nézzétek!
2011. okt. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Keresd a bútorok alatt is, esetleg ha nyitva hagytál volna más ajtót pl lépcső ajtót nézd meg hogy nem esett e le véletlenül. Víz nélkül 2 óráig kell hogy bírja.
2011. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt már ilyen. 2 teknősömet elengedtem, és 2 felé "rohantak". sötét helyeken keresd mert a tekik a sötétet szeretik. ágy alatt, szekrény hátulja stb.

és nem fog elő jönni.. meg kell keresned.

valahol gubbaszthat egy sötétebb helyen.

2011. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresd őt mindenhol, ahová befér. Előjön magától is, de azért keresd.

Barátomék teknőse a kutya elől menekült el egy szekrény mögé, 2 hét múlva bújt elő.


Legközelebb, ha sétálni veszed ki, keríts el egy helyet neki, én is így csinálom.

2011. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szegény! :O Milyen fajta egyébként? Meglett már???
2011. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
na megvan?
2011. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Bocsi hogy eddig nem írtam. Kerestem én akkor mindenhol mielőtt ide írtam volna. Aztán megjött a párom és ő talált rá az éjjeli szekrény aljába bújt be. Én azt sem tudtam hogy az hátul üreges! Egyébként sárga fülű ékszerteki. Még egyszer köszi. Jah aki azt írta hogy csak két óráig bírja víz nélkül az tuti nem igaz, mert van hogy egész délután kinn van a szobában, és semmi baja.
2011. okt. 9. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért sokáig ne hagyd víz nélkül. Meg most már hidegebb is lesz, nehogy megfázzon.
2011. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben:)
2011. okt. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!