Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Lesz valami baja ettől a...

Lesz valami baja ettől a teknősömnek?

Figyelt kérdés
Az egész ott kezdődött, hogy míg én lovastáborban voltam, anyukám kedvességből kitakarította a teknősöm terráriumát. Mi, mialatt takarítjuk addig a teknőst egy műanyag dobozba szoktuk tenni. Eddig semmi baj nem volt emiatt de tegnap nagyon rossz dolog történt. A teknős kimászott a dobozból majd leesett a székre, majd a székről a padlóra. (ezt nem láttuk, csak anyukám látott egy vízfoltot a szék párnáján) A szüleim nagyon megijedtek mivel eleinte nem is találták a teknőst. 5 perc múlva megtalálták és be volt húzódva a páncéljába. Beletették a kitakarított terráriumba és ott már vidáman úszkált. Anya adott is neki enni és ugyanúgy evett mint szokott (használta a mancsait is :) ) Azóta nem láttam rajta semmit és a viselkedése is normális. Lehet még valami baja? Ő egy pézsmateknős és szeptember-októberben lesz 1 éves, de még elég picike. Segítsetek kérlek! :/

2012. aug. 5. 08:10
 1/3 anonim válasza:
100%
A vizi teknősök (is) nagyon szívós állatok. Nyugodj meg, nem lesz semmi baja.
2012. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már evett és a vízben úszkál, akkor valószínűleg nem lesz semmi baja. Nézzétek meg a páncélját, ha nincs rajta sehol repedés, akkor nincs semmi baja, hisz az azért van hogy megvédje. Behúzódva pedig azért volt a páncéljába, mert megijedt és nem igazán tudta, hogy mi van.
2012. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a nyugtató válaszokat. Még figyelni fogom :)
2012. aug. 5. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!