Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik éri meg jobban?

RedRosa94 kérdése:

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Ha csináltatok egy 60x33x35 teráriumot vagy ha megveszem készen?
2012. aug. 18. 18:28
 1/7 Serenity-cica ***** válasza:
ha van ismerosod, aki megcsinalja, akkor a csinaltatassal. ha nincs, akkor inkabb vegyel. mi a csinaltatasert dupla arat kellett volna hogy fizessunk.
2012. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Okés,akkor veszek és kb menyibe kerül egy ékszerteknős?Milyen nagyságú akvateráriumot javasolsz 1 ékszertekinek?
2012. aug. 18. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

teknősnek jó az akvárium is, itt olcsók

szerintem egy 112 literest vegyél


[link]

2012. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És milyen világitást vagy fűtést ajánlasz vagy ajánlotok?
2012. aug. 18. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk félig lesz töltve vízzel, akkor egy 50 Wattos automata fűtő kell bele. Világításnak nem tudom.
2012. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen izzóval világítanám

[link]


mert a madagaszkári nappaligekkót ezzel világítom és az egy esőerdei hüllő, ez az izzó azért jó, mert UV fényt is sugároz, tehát rendesen tud napozni alatta és nem lesz D vitamin hiánya. De vennék neki vitamin port is és a kajáját azzal szórnám be.

2012. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés rendben.
2012. aug. 19. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!