Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mindennél jobban akarnák agy...

Mindennél jobban akarnák agy nyulat, de anyáék nem hagyják mity tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon akarok egy nyulat,de apa azt mondja hogy úgyse fogjuk takarítani a testvéremmel.Pedig már van egy kutyám és én aztis takarítom(de felkellett vinünk papához mert nagyon magányos volt)De mikor lehozták nem aludt én még virasztottam is mellette.És mégis azt mondják hogy úgyse gondoznám,pedig én tudom hogy törödnék vele!Hisz a halakat is én takarítom.Mit tegyek hogy meggyőzzem őket?Csak normális válaszokat!
2012. aug. 17. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Van kutyád, halad, semmi okod nem lehet a panaszra... Biztosan megvan az oka amiért nem engedik, hidd el hogy nagyobb a tapasztalatuk :) Én most költöztem el szüleimtől az egyetem miatt albérletbe, itt akár medvét is tarthatok :D türelem, majd ha a saját lakásodról lesz szó akkor olyan állatod lehet amilyet akarsz:)
2012. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen van kutyám de levittük papámhoz és alig látom,a halak meg kidödlöttek.
2012. aug. 18. 09:37
 3/8 A kérdező kommentje:
És még annyit elfelejtettem odairni hogy apa mindig azt mondja hogy neki kiskorában mien sok állatja volt meg hogy mennyire szeretné ha még lenne,akkor meg én meg má végkép nem értem meg még aztis mondja hogy akar nekünk vanni tengeri malacot mert hogy ő meg azzal aludt,oszt közbe meg nem is vesz,soha!
2012. aug. 18. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem vanni hanem venni.
2012. aug. 18. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ott kezdődik a dolog hogy egy kutya ha foglalkoznak vele akkor nem lesz magányos és ha halakat etetted, takarítottad volna akkor nem döglöttek volna ki. Az írásodból látszik hogy 3.-4. osztályos lehetsz. Így én sem engedném meg neked a nyulat, mert azt 2 naponta takarítani kell és naponta többször is kell vizet adni és napi 2x etetni.
2012. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én foglalkozok a kutyámmal de mamáékkal lakunk és ő azt modta hogy kikaparja a virágokat,és azért kellet felvinni a papámhoz.A halakat nem jól írtam nem kidöglöttek csak kitettük a tavacskába ott meg kiszedte a macska.És már egyszer volt nyulam csak jukas volt a ketrec,és ezért valahogy megfogta a hülye szomszéd macskája.2-en voltak,de a másik hogy ne legyen magába felvittük az unokatestvéreimhez.
2012. aug. 20. 10:44
 7/8 fischiata01 válasza:
ti mindent felvisztek valahová
2012. aug. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Máskor ha lehet lehet tegyél kérdőjelt vagy felkiáltójelt,mert így nem tudom sajnos hogy erre válaszolnom kéne vagy nem.Amúgy most a nyúl egy ideig nem fog érdekelni,mert papámnak született 3 labrador kutyája.Ha eladja majd akkor visszatérek a nyúltémához:D!
2012. aug. 24. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!