Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A t-rex elbírt ejteni egy...

A t-rex elbírt ejteni egy triceratopsot?

Figyelt kérdés
szerintetek ?

2012. aug. 23. 16:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Egy kizárt hogy legyőzze, egy falka már igen.
2013. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
A tiric i és a torosaurus tényleg nem ugyanaz...
2013. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
hát persze hogy letudná, a t-rex sokkal erősebb meg igenis ér a harapással mert ha a szarvait elkapja akkor el is töri mert a t-rexnek baszott erős harapása volt. méghozzá 20 centis borotva késéles hegyes fogakkal amiből sűrűn volt sok darab sor is a szájában és ha azzal beléharap a Tricibe akkor azt a húsrészt egy másodperc alatt kitépi. Én is láttam a videón hogy a t-rex lenyomja simán meghogy megöli a spinosaurust is, hiszen a Spinónak nincs esélye. az lehet hogy nagyobb de a harapása és a fogai gyengék. a karmai meg szart se érnek a t-rexel szemben. az lehet hogy abban a filmben ő győzött mert így találták ki. de a rendes természet videóban a t-rex nyer.
2013. máj. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim válasza:
hagyátok már ezt a gyereket kérdést tesz fel de utána tanusit xDd uristeen
2013. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Én is láttam amiben a trici győzött.
2013. jún. 29. 13:09
 26/52 anonim ***** válasza:
jah mert egy hülye xDd
2013. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
Te vagy a hülye. Lepontozott.
2013. aug. 4. 16:13
 28/52 anonim ***** válasza:
Ó de kár, sajnos leszarom :P
2013. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

"és sokat tudok amúgy a dinoszauruszokról mert sok könyvet olvastam"


Ha ezt az egészet komolyan mondtad akkor marha súlyosan tévedsz,főleg ezzel: "harom szarva amivel felszúrta így a t-rex harapása semmit nem ért"


És mit kezd a drága triceratopsod ha előbb a T-rex töri el a szarvait és ugyanúgy ő is simán végez vele.

Fogadok hogy te csak úgy élvezetből tetted ki a kérdésed csak hogy csillogtasd a kamu tudásod. Nem ártana ha tényleg olvasnál.. és azt hogy, "a spinosaurus jobb volt" hogy magyarázod meg?

2014. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Én a legjobb dokumentumfilm alapján amit láttam, ami A dínók bolygója (Planet Dinosaur) című 2011-es dokumentumfilm-sorozat volt, azt mondom, hogy a T. rex csak falkában győzhetett. Igaz, hogy ebben a sorozatban egyikük sem szerepelt, de szerepelt helyettük a Chasmosaurus és a Daspletosaurus, és közöttük körülbelül ugyanazok a méretarányok és az erőviszonyok, és ott azt mondták hogy még két Daspletosaurus sem jelentett komoly veszélyt egy Chasmosaurusra. A Spinosaurus pedig szerintem erősebb lehetett a T. rexnél, mert igaz, hogy gyengébb a harapása, de egyszerűen túl nagy, és szintén ebben a dokumentumfilmben láthatjuk, hogy a karmok is lehetnek olyan hasznos fegyverek, mint az erős harapás. Kapott is elég rendesen a Carcharodontosaurus (aminek szintén erősebb a harapása mint a Spinosaurusnak, és bár neki is gyengébb a harapása mint a T. rexé, nem gondolnám, hogy gyengébb mint a T. rex, mert nagyobb és hosszabbak a karjai), és odébb is állt.
2014. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!