Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ékszerteknősömnek egy...

Az ékszerteknősömnek egy daganatszerűség van a fején, mitől lehet vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés
még csak fél éves ! NAGYON AGGÓDOM ÉRTE :(

2012. aug. 24. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Roppant nehéz valamiről véleményt mondani amit nem is lát az ember, nemhogy meg tudná vizsgálni. Azt javaslom vidd el egy állatorvoshoz (de olyanhoz aki ért a hüllőkhöz). Ha Bp-n laksz, akkor az Állatorvostudományi egyetemre vidd, az Egzotikus osztályra (ott értenek hozzá).
2012. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lakom közel Budapesthez egy faluban éllek és itt nincs olyan állatorvos ami foglalkozna tekikkel :(
2012. aug. 24. 14:47
 3/17 A kérdező kommentje:
akkora a daganat mint a szeme
2012. aug. 24. 14:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Hello! Én válaszoltam a "vidrás" kérdésre ( 2/7 ). Szerintem is vidd el állatorvoshoz, mert így kép nélkül semmit nem lehet igazán mondani. A szeme környékén van amúgy?
2012. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Esetleg egy képet (közeli, éles képet jó fényviszonyok mellett) nem tudsz készíteni róla? Ha azt felrakod és belinkeled talán lesz valaki akinek van ötlete, de így "vaktában" nem lehet még tippelni sem.
2012. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresgélj! Békéscsabához vagy Zalaegerszeghez köel laksz? Ott vannak jó állatorvosok?

2012. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Daganatok, tumorok, karcinómák:


Tünetek: apáncélon és/vagy a bőrön egy vagy több csomó (duzzanat) jelenik meg. Ha ezek a duzzanatok kemények akkor fennáll a veszély, hogy tumorok vagy rákos daganatok léptek föl. Az ok azonban lehet parazitás jellegű is.

Kezelés: laikusok által nem végezhető! A szükséges kezelés az állatorvos műtéti beavatkozása.

Lehet hogy ez.

2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A szeme vagyis inkább a nyaka közelében van és akkora mint a szeme ma amikor kivettem őket az akváriumból akkor vettem észre és eléggé kemény neki :( am Győr közelében lakom
2012. aug. 24. 15:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Állatorvosi rendelők Győrben és környékén: [link]
2012. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De nincs nagy baj ugye ? lehet rá esély hogy nem veszélyes vagy nem ? D: :((((
2012. aug. 24. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!