Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Jövőhéten megvásárolom életem...

Jövőhéten megvásárolom életem első teknősét, nem hagytam ki semmit?

Figyelt kérdés

Nos vettem egy 80*40*40es akváriumot, hungarocellből és csemperagasztóból csináltam kimászót, építettem egy 10 liter űrtartalmú külső szűrőt, mármint ennyi víz van benne működés közben, ebbe integráltam a 300w-os vízmelegítőt, az akváriumban összesen 95 liter víz van kb. A rendszer működik is. világítás van + uvb izzó a kimászó felett, a kezemet a kimászón tudom tartani, nem égeti, de kellemesen meleg. Szerintetek kell még valami, vagy jöhet is a teknős?


Aki szerint túl sok ez egy teknősnek, azok plz tartsák meg maguknak a véleményüket.



2012. szept. 2. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi akadálya, hogy jöjjön.

Csak még táplálékként ajánlom a fagyasztott halat.(kiolvasztva)

2012. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a táplálék meg lesz oldva, bátyámnak van egy eléggé durva guppi túlszaporulata:P
2012. szept. 2. 20:55
 3/6 geobarbi ***** válasza:
:) ez így nagyon jó. jó felszereléseket vettél. ami még fontos lehet, az az aljzat, a tekik szeretik túrni, és koptatják a körmüket. fontos, hogy kerek kavics legyen, mert sokszor meg is eszik, attól meg nem lehet bajuk.
2012. szept. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dioxyde ***** válasza:
Milyen teknősöd lesz?
2012. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

valószínüleg pézsma, de majd a kereskedõnél derül ki, mert úgy

is a legjobb fej tekit választom:)

2012. szept. 4. 00:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök jó, szerintem is az aljat hiányzik még,hogy ne a sima üveg legyen.

Ami még nálunk kellett, az a háttér az akvárium egyik falára,mert a szoba világos fala úgy tűnt zavarja őket. Így mi kívülről ragasztottunk rá, olyan készen kapható háttérképet.

2012. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!