Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek mi lehet a teknősö...

Zsigulee kérdése:

Szerintetek mi lehet a teknősöm baja?

Figyelt kérdés
A jobb szemét mindig csukva tartja és én úgy látom mint ha vörös lenne.Valamint a teste a lábainál olyan,mint ha ki lenne dülledve a páncéljából.Túletetve nem igazán van,mert már hosszú ideje nem akart enni,de már rendbejött.Szerintetek mi lehet a baja?
2012. szept. 23. 13:55
 1/2 zsoltiba ***** válasza:

Szemgyulladás.

Nekem is volt két teknősöm. Egyik megdöglött, másikat visszavittem az állatkereskedésbe (akkor még nem volt Internet).

Aztán sok-sok évvel később kerestem a neten egyet, az akkora volt, mint egy levesestányér. Ingyen odaadták akváriummal együtt. Na, az nem volt kényes, hetente egyszer evett, ellenben harapott. Időnként hagytam sétálni a lakásban. Aztán kereshettem, mert jól elbújt.

Erre odaadtam a haveromnak a kerti tóba. Elpusztította az összes aranyhalat, és miután nem talált több táplálékot, továbbállt. A hetedik szomszédban találtak rá, ők tartották egy darabig. Aztán elvesztettem a fonalat.

Szerintem te is vidd vissza és keress egy nagyobbat! Azzal kevesebb gond van.

2012. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,időközben már rendbejött!
2012. okt. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!