Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék egy kígyót tartani....

Szeretnék egy kígyót tartani. Tudnátok ajánlani pár fajt?

Figyelt kérdés

A gabonasikló és a kaliforniai királypiton tűnik eddig a legszimpatikusabbnak. Le tudnátok írni nekem pár fajt,és igényeiket,vagy valami linket kaphatnék ?


Köszi!


17F


2012. szept. 24. 23:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne,hogy a hangoskodást,zenehallgatást mennyire bírják elviselni!
2012. szept. 24. 23:34
 2/18 anonim válasza:
25%
A puffogó viperát ajánlanám. Ráadásul nincs füle, úgyhogy úgy kiabálsz vele, ahogy jól esik.
2012. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dr.Martin ***** válasza:
42%

Megértem, hogy szeretnél egy kígyót. Titkon még azok az emberek is szeretnének egyet, akik irtóznak tőlük. Azt is megértem, ha esetleg mérges kígyót szeretnél.

Egy dolog viszont nem fér a fejembe. Mi a fenének írtad le, hogy 17 éves fiú vagy?

2012. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Utolsó :D Én nem írtózok a kígyóktól mégsem tartanék soha.

Azt meg miért írta le, hogy 17 éves fiú? Mert valaki biztos megkérdezné... meg gondolom fontosnak tartotta megemlíteni, hiszen ebből is egy csomó minden kiderül.

2012. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

gugli jóbarát ha link kellene, senki nem fog szerintem helyetted dolgozni...én is hetek óta akváriumokról olvasok mert majd szeretnék egyet 1-2 hónap múlva...

a kígyóról meg...szerintem boa constrictor esetleg Python reticulatus (kockás piton), legalábbis én tuti boát tartanék :)

2012. szept. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért írtam a koromat,hogy elkerüljem a lehurrogó kommenteket,pl "majd kinövöd",meg "úgyis a szüleid gondoznák helyetted." Felelősségteljes vagyok.
2012. szept. 25. 01:02
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,sajnos elég kis helyem lenne csak rá,így 1m környékit keresek !
2012. szept. 25. 01:04
 8/18 Dr.Martin ***** válasza:
3%
Jaaa így már értem. Figyelj majd kinövöd, hogy a 17 év már kornak számít. Egyébként olyat válassz, ami nagyra nő, ha esetleg kiszökne a terráriumból, megtaláld!
2012. szept. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem poenbol kerdezem oszinten kivancsi vagyok! Miert akar valaki kigyot vagy madarpokot tartani? En imadom az allatokat. 3 lovunk, 1 kis bolognesunk, 1 santa hazi nyuszink van. De ezek az allatok reagalnak ha beszelsz hozzajuk, simogatod oket. Bujnak,simulnak es nagyon aktivan (foleg a kutyus) igyekeznek kommunikalni. En sem tartanek soha kigyot de a lakasba sem engednem be oket. Semmi gon hogy valaki kigyot akar tartani csak szeretnem megerteni vajon miert nem kutyat valaszt.
2012. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nekünk vannak macskáink,kutyáink is,szeretem őket nagyon,eléggé állatos vagyok. Régebben gondolkoztam azon,hogy szeretnék egy hüllőt is tartani,mivel mindig is vonzottak. Teljesen más egy hüllővel foglalkozni,mint egy emlős állattal. Szeretem őket,különlegesek,és a kíváncsiság is hajt :) röviden ennyi

2012. szept. 25. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!