Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis vagy közepes...

Milyen kis vagy közepes termetű kutyákat tudtok ajánlani? Kertes házban lakunk, a kutyát csak a kertben szeretnénk tartani, lakásba nem jöhetne be.

Figyelt kérdés
Olyat keresünk, ami nem nagyon kényes, tehát mindennapi séta, játék meg kaja elég neki.
2010. febr. 28. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tacskó? Kis termetű, házörző is és nem kell mondjuk kozmetikába járni vele, fésülni a szőrét. Nem hajlamos a szeme gyulladásra (mint pl a pincsinek,mopsznak) Jól tűri az időjárási viszonyokat. Minennapi séta meg játék persze kell neki. Oltások kifejezetten szükségesek ha nem akarod hogy beteg legyen!
2010. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk is tacskó van nagyon imádom csak ajánlani tudom. kozmetikázni tényleg nem nagyon kell nem kell órákig fésülgetni. de játszani imád szereti vissza hozni a labdáját meg a játékait de jól le játszik magába szoktuk nézni hogy dobálgatja magának a játékot és mikor látja hogy nézzük még direkt produkálja is magát! Ja és a gyerekeket nagyon imádja nem tudom miért de ahogy meglát egy gyereket bepörög és hívja játszani és adja magát dögönyözni!
2010. febr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs konkrét fajta elképzelésetek, akkor egy menhelyi vagy sintértelepi kutyust ajánlanék.

Nagyon sok a jól szocializált, probléma mentes kutyus is, valamint a gondozók is segítenek a jó választásban.

2010. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Eddig nem igazán tetszett a tacskó, de most utánanéztem és egyre jobban tetszik! Már csak anyuékat kéne valahogy meggyőzni...:S
2010. febr. 28. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

A magyar kutyafajták a legkevésbé kényesek, mert évszázadokon alatt alkalmazkodni tudtak igényeinkhez.

Tehát pulit javaslok, ő jó jelző kutya is ;) .

2010. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem törpe tacskóm van ők a tacskónál is kisebbre nőnek de mi szobában tartjuk de ha jó idő van akkor szeret kint lenni.
2010. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem tacskó keverékem volt kint,nagyon jól elvolt kint. kozmetikázásra nem volt szüksége,jó jelzőkutya is volt és elkapta a rágcsálókat is. Nagyon nyugodt kutyus volt,de emellett játékos is. Csak jót tudok írni róla.

Sajnos már nem él,mert megöregedett és elpusztult :(

2010. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
carn terrier
2010. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!