Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudtok ajánlani kültéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani kültéri esküvői helyszíneket, ahol meg lehet tartani a polgári szertartást?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint pl. az Alcsúti arborétum. Ezek engedélyezik a szertartást akkor is, ha csak két tanús? Kb. mennyi pluszköltséggel kell számolni, hogy az anyakönyvvezető vállalja a hivatalon kívüli lebonyolítást? Tapasztalatot külön megköszönnék!
2012. jan. 27. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Martonvásár, Brunszvik Kastély parkja. pontosan nem tudom, h mennyivel tobb, a városháza kulontermében 19000. talán a martonvásár.hun fent van már az ár, de nem tuti.
2012. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehérvárcsurgói kastély, én úgy tudom, h a külső helyszínes nagyon drága (én 100.000Ft-ról tudok)
2012. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy blogbejegyzés erről:


[link]


Nekünk a Balaton közepén volt egy hajón az esküvőnk, barátnőmnek a szálloda kertjében.


A költség önkormányzatonként változó. Az anyakönyvvezető azonban nem köteles külső helyszínre kiszállni, úgyhogy az illetékes hivatalban érdeklődjetek erről.


Ha esetleg gondot okozna a külső helyszín szervezése, akkor egy bejegyzés erről:


[link]

2012. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne,mert mi 2006-ban házasodtunk,és akkor elutasító választ kaptunk,miszerint már nem lehet külső helyszínen esküdni,és utólag csalódottan láttuk,hogy másoknak mégis működött a dolog...


Aztán hallottam olyat,hogy előre összeházasodtak a házasságkötő teremben,és a külső helyszínen csak amolyan "színészkedés" volt a násznépnek.


Ez furán hangzik,de talán mi is megjátsszuk,mivel a polgári esküvőnk Szegeden volt,így a pesti ismerősök nem tudtak eljönni,viszont most lesz templomi esküvőnk,és ezzel egybekötve talán tartunk egy "házasság megerősítése"-ceremóniát.


Kedves Kérdező: van arról elképzelésed,hogy helyileg merre szeretnéd? Gondolom nem mindegy a násznép miatt :)

2012. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezen az oldalon még érdemes nézelődni :)


[link]

2012. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!