Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősbékám beteg?

A teknősbékám beteg?

Figyelt kérdés
6 éves király teknősöm van. Eleinte aktív volt és pörgött az aqváriumban vagy akár,ha kivettem. Mikor 2 éves lett vettem mellé egy lányt ,de később kaptam egy újabb teknőst ami a kétszerese volt . Folyamatosan körbe ugrálta őket,mintha örült volna nekik. Egy fél évig meg is voltak egymással,de majd minden ok nélkül a legnagyobb teknősöm megölte a kis lányt,a legfiatalabbat. Mérges voltam és a nagyot eladtam. De a régi első teknősöm meg hagytam,mert a kedvencem volt . De mióta nincs mellette más és ritkábban veszem ki a tanulás miatt,már nem aktív. Egész nap alszik . Ha felkel akkor is csak napozik alig eszik. Beteg? ( a másik két teknős is ékszer teknős volt,csak nem ugyan az a fajta.)

2012. okt. 10. 17:31
 1/4 anonim válasza:
0%
Sajna beteg....egy faxa leves sem jön ki belöle...
2012. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 chrishu ***** válasza:
Nem nagyon értek a tekikhez, de szwerintem vegetál. Hangsúlyozom szerintem.
2012. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vegetál? mit javasoltok? Van valami otthoni kúra neki a gyógyulásra vagy muszáj leszek állatorvoshoz vinni?
2012. okt. 10. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
az termésszetes játsz vele sokAat szomorú amiért a barátja elment de ha sokat simagatod akkor minden rendben lesz!!!!
2012. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!