Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi baja lehet a király pitonom...

Mi baja lehet a király pitonomnak? (tényleg felismerik az embereket? )

Figyelt kérdés
egészen három nappal ezelöttig semmi baja nem volt azzal hogy kiveszem a terráriumból de mikor megpróbáltam mindíg össze rándul ha hozzá érek félek hogy valami baja van,nem tudom mit ronthattam el.arra is gondoltam már hogy valami miatt túlérzékeny a bőre.(meg az az abszurd gondolta is megfordult a fejemben h kifejezetten velem van baja,valakitől azt hallottam h felismerik a személyeket bár ennek fogalmam sincs h van-e valóság alapja) esetleg tud valaki egy jó állatorvost ahova királypitont is lehet vinni(aki speciálisan ezzel foglalkozik hogy hüllő stb.)
2012. okt. 15. 00:30
 1/5 Állatimádó válasza:

sajnos nem tudom hogy mi lehet a baja, de ha jó állatorvost akarsz akkor néz körül pesten, debrecenben. miskolcon és pécsen.!

sok sikert!

2012. okt. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kigyót még sose vittem oda, de biztos vagyok benne ugyanugy értenek hozzá. [link]
2012. okt. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom,hogy próbálkozz meg itt:

[link]

Sok hozzáértő ember van,hátha tudnak segíteni.

2012. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baja, mivel éjszaka aktív, így nappal pihizik,senki se szereti ha megzavarják:).Eszik rendesen?Lehet vedlés előtt áll.
2012. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudtommal semmi baja sincs, nekem labda pitonom van es ha gyorsan nyulok hozza,akkor megijed es osszerandul. Nagyon erzekeny allatok,lassan nyulj felejuk. Gondold el milyen erzes hogy belenyulnak az 1etlen biztonsagos kuckodba es meg gyorsan is.. :)
2012. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!