Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Fehér folt van az ékszert...

SOS! Fehér folt van az ékszerteknősöm nyakán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn visszük majd állatorvosoz, de addig mit csináljak vele? A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

2012. dec. 15. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg,meg tudnád írni,hogy mit adsz neki enni?

(akkor mit adtál neki,azelőtt,amikro észrevetted a fehér foltot)

2012. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

3 éves a tekim, ezért 3 naponta kap fagyasztott halat, mindig van otthon szárított kaja, abból úgy 2 naponta kap egy picit, szív-mixet hetente egyszer, néha veszünk neki vízi növényeket ( azt imádja), ritkán évente ötször-hatszor kap élő liszt kukacot, gilisztát, és egyéb puha testűeket, rovarokat, próbálkozom gyümölcsökkel de azok közül csak a banánt eszi.


De az étvágyával nincs gond ugyanúgy eszik mint máskor.

2012. dec. 15. 17:35
 3/11 A kérdező kommentje:

- víz melegítő van,

- napozókő van,

- a lámpa 8-10 órát ég egy nap,

- le van fedve, de van rajta levegő nyílás,

- és van betéve apró kavics

2012. dec. 15. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:

(első válaszoló vagyok) Mennyi időközönként takarítod/takarítjátok a terráriumot?

Mert már az én nagy tekimnél is előfordult,hogy a fagyasztott hal maradéka (ilyen szétfoszlott,amit nem ettek meg/amúgy azzal semmi baj sincs) ráülepedt a feje tetejére,ha ez van a tiéddel is akkor ajánlom,hogy keress egy nagy lavort,töltsd meg langyoa-meleg vízzel,és rakd bele,2 órán belül le fog róla jönni (ha az a baja)

2012. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már pénteken kitakarítottam.De amúgy havonta (elég ritkán takarítom).Úgyhogy valószínű tényleg attól van.
2012. dec. 15. 21:24
 6/11 A kérdező kommentje:
De a nyakán levő folt nem kaja próbáltam le szedni, az egy seb vagy valamijen fertőzés.
2012. dec. 15. 21:27
 7/11 A kérdező kommentje:
a harmadik kommentet felejtsd el,félre értettem a válaszod.
2012. dec. 15. 21:32
 8/11 A kérdező kommentje:
vagy mégse felejtsd el
2012. dec. 15. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha fertőzésnek=sebnek néz ki,akkor javaslom,hogy az éles szélű tárgyakat a terráriumában távolítsd el,és vidd el az állatorvoshoz megnézetni!!
2012. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(utolsó vagyok) Mármint a teknőcödet vidd el megnézetni
2012. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!