Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha egy leopárdgekkónak letörik...

Ha egy leopárdgekkónak letörik/szakad a farka, olyankor mi van?

Figyelt kérdés
Vissza nő neki? Fáj neki? SÜRGŐS!
2012. dec. 21. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha megeszed a letört farkát, különös hatalom birtokosa leszel. Halhatatlanság !
2012. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy...

Nekem eredeti, hasznos válasz kéne...

2012. dec. 21. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs. Az én leó gekkómnak is letört a farka..pár hónap és szépen begyógyul,és visszanő neki :)
2012. dec. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nyugodj meg. Szepen vissza fog neki noni. Lehet egy honap, lehet ketto, peldanytol is fugg.

Az enyemnek valoszinuleg le volt torve, mielott megvettem.

Ha el szeretned kerulni a jovoben, hogy ne torje le ismet, akkor vigyazz, hogy ne erezze azt, hogy fel. Mindig felelmeben es onvedelmeben szakitja le, figyelem eltereles erdekeben.

Ha latod, hogy mar nagyon izeg mozog es nem birja, hogy fogdosd, akkor hagyd abba, igy biztosabb :)

2012. dec. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mongoosenx71 válasza:
A letört farokrész hamar újranő, de sohasem lesz olyan szép és hajlékony, mint az eredeti. Éppen ezért, ha elkerülhető, ne fogjuk meg a gyíkok farkát, mert könnyen előfordulhat, hogy a kezünkben marad, miközben kedvencünk kereket old. Egy esetleges újabb farokleválás mindig csak az eredeti farkon, tehát az előző sérülés felett lehetséges, mert az új farok váza nem csontos, hanem porcos. Vannak azonban olyan fajok, például a kaméleonok vagy a zöld leguán, amelyek nem képesek önvédelemből ledobni farkukat, de ha az erőszakos külső behatás következtében az mégis leszakad, egyáltalán nem vagy csak részlegesen regenerálódik.
2023. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!