Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a baja a szakállas agámámnak?

Jázmin010 kérdése:

Mi a baja a szakállas agámámnak?

Figyelt kérdés
Nem akar enni csak sokat napozik.Terráriumában 29-fok van.Sokat van símogatva és ez nagyon tetszik neki.
2013. jan. 8. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

UV-B izzó van fölötte? Egyrészt.

Másrészt a 29 fok kevés!!! Legalább 32-35 kell neki. (A napozó alatt akár 40 is lehet. )

Az hogy sokat van simogatva igen csak nagy stressz forrás számára. Arról nem is beszélve, hogy egy hüllőnek "tetszik" valami. Legfeljebb megtűri a fogdosást.


Mennyi idős az agáma?


Hidd el, lehet hogy most ezek kemény szavak, de nagyon sok múlhat az apróságokon. Kérlek vedd komolyan, és ne haragudj ha kicsit durva voltam, de nagyon szívesen segítek!

2013. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy segíteni akarsz.Ő kb.6 hónapos.Nem úgy értettem,hogy felettébb szereti hanem úgy,hogy ha nincs kézbe véve akkor egész nap is képes kaparni,hogy foglalkozzunk vele.
2013. jan. 12. 20:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak tíz vagyok ezért nem vagyok nagyon tapasztalt.Csak kb. 3-hónapja van nálunk.Sokat olvasok arról,hogy mit,hogy kell csinálni vele.
2013. jan. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!