Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hüllőtök terráriuma/aqwa...

Hüllőtök terráriuma/aqwa terráriuma?

Figyelt kérdés

Töltsetek fel képet ha tudtok

vagy ha nem írjátok le hogy milyen

csak kíváncsiságból :-D


2013. jan. 17. 16:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

itt van róla egy vidi: http://www.youtube.com/watch?v=pZO4rXJ_jZE



még közel sem végleges, de alakulunk :D

2013. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szép és aranyos a tekid és a terri csak szerintem kicsit sok a víz
2013. jan. 17. 17:36
 3/21 anonim ***** válasza:
köszi :) a vizet én szívem szerint még emelném, mert imádja, és beszéltem hüllőszakértővel, ő ajánlotta a mély vizet nagy tekinek. neked milyen hüllőd van?
2013. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem? Két sárgafülű ékszerteki kb akkorák mint a tiéd
2013. jan. 17. 18:32
 5/21 anonim ***** válasza:
és neked milyen akvaterkód van?:) van róla képed?
2013. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs mert most elég algás a kövük :-S
2013. jan. 17. 19:16
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos még nincs mert most elég algás a kövük :-S

negyvenöt lityós

2013. jan. 17. 19:17
 8/21 anonim ***** válasza:
45 literesben hogy tartasz ekkora teknőst?:O elnézted arányokat? az enyém 250 literes
2013. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Én tekim is kb ekkora és én egy 35 literes aksiban tartom amíg szépen tud benne úszkálni és amíg az aksi hossza a teki páncéljának 5 szőröse szélessége 3 szorosa addig nincs baj , igaz enyém nyáron úgy is megy ki kerti tóba ott ellesz :D nem kell azé túlzásba vinni pl a videón a te tekid nem is mozog én kb halottnak nézem :DD egyik haverom 3 ékszertekit tartott kb 60 literes aksiban napozó dekoráció nélkül és 15 évig éltek nála utána elajándékozta lehet ,hogy még mindig élnek szóval nem kell nekik adni az egész fürdő kádat nem kell elkényeztetni őket annyit meg kell adni amennyit igényelnek ez tény :)
2013. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az én tekimnek a páncélja 18-19 centi már, nem biztos, hogy jól látszódnak a méretarányok. épp egy kiadós zaba után van, ezért nem is olyan aktív épp, de belakja rendesen az akvaterkót. biztos, hogy nem tartanám 50 literben, abban alig bírna megfordulni is egy kimászó mellett. így sokat tudsz úszkálni, meg kergetni a csigákat a víz alatt. azok a méretek, hogy páncélhossz * X, csak minimumnak vannak megjelölve, ezért is nem adtam arra az infora. és ugye a teknős kifejlett mérete is függ az akvárium méretétől!
2013. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!