Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkó vagy Görög...

MBS kérdése:

Leopárdgekkó vagy Görög Teknős? Igazából az érdekel, hogy melyiket "élvezetesebb" tartani, melyiket lehet többet fogdosni (már amennyire ezeket szokták persze) melyik "jobb fej" ilyesmi, szóval értitek. Esetleg valami állatot, ha igen mit?

Figyelt kérdés
A kifejezéseket ne vegyétek szó szerint természetesen ez egy állat csak úgy kérdezem melyikbe lehet több öröme az embernek.

2013. jan. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem görög teknős. Tök muri amikor leviszed legelni. :D Meg nem kell neki élő bogarat adni.
2013. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
görögteki
2013. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Martin76 válasza:
gorogteknos.hu én ennek a honlapnak megnéztem mindenét és azóta imádom a görögtekiket
2013. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
görög teknős
2013. ápr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem mindkettő van, és a görögteknőst jóval nehezebb tartani, a leopárd gekkó ebből a szempontból egyszerűbb állat, a görögteknős inkább lassabb, jobban kézbe lehet venni, sőt olyat is hallottam, hogy hallgat a nevére :) a leoprádgekkót kézhez lehet szoktatni, tehát igazából ugyanolyan kezes lehet mindkét állat.
2013. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!