Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tapasztalatok alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tapasztalatok alapján mi az élvezetesebb, egy szűz lánnyal lefeküdni, vagy egy tapasztalt nővel csinálni? És hölgyek, ti értékelitek egy fiún, ha még ártatlan, vagy egyértelműen a tapasztalt férfi a jobb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

(L/17)

Tapasztalt férfi a jobb ;)

2009. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
98%
Attól fűgg! Általában tapasztaltal jobb, de ha van egy igazi szerelmed aki szűz és vele csinálod, az csodálatos érzés. Sokat hajtanak a szűzekre direkt, szerintem ez ostobaság.
2009. júl. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

37/N

Én is jobban kedvelem a tapasztal férfiakat, bár ha nem kapnak a kezdők is esélyt, akkor lassan kihalnak a profik... És jobb nem is belegondolni.

2009. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

most ide mindenki olyan választ fog írni, amit átélt..aki még nem volt szűz fiúval/lánnyal az leszólja őket, és a tapasztaltat helyezi előnybe és fordítva is működik a dolog. :)

személyszerint , mikor sorra került nálam a szüzesség elvesztése, azon a napon vesztette el a barátom is, tehát velem, mindkettem szűzek voltunk és nagyon szerelmesek :) aztán szépen összekovácsolódtunk az ágyban :) a mai napig kovácsoljuk egymást:)


igazából persze, hogy ügyesebb az, aki már nem szűz az ágyban, a kezdeti bénázások szóba sem jönnek egy tapasztalt nőnél/férfinál...a szüzességnek megvan a maga szépsége :) akárcsak a tapasztalt szexnek is.


szerintem az a lényeg, hogy szeresd azt, akivel szeretkezel(!), ha meg csak szex, akkor meg pendüljetek egy húron.


20/L

2009. júl. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Én csak a barátnőmmel voltam, nem is tervezek mást, egymástól vettük el a szüzességünket (magyarán mindketten szüzek maradtunk? lol:D ). Én nagyon élveztem minden részletét, ahogy felfedeztük egymás testét, nem lett volna jobb egy tapasztalt nővel. Így egymáshoz "alkalmazkodtunk", tudjuk, kinek mikor mi hol hogyan jó, "személyreszabottan", nem pedig másokon tapasztalódva.
2009. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: Szabolcs te vagy az??
2012. febr. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
63%
igen, én vagyok Évi :$
2012. jún. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!