Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek jobb, élvezetese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek jobb, élvezetesebb óvszer nélkül a szex?

Figyelt kérdés
Pl. ha fogamzásgátló tablettát szedtek akkor mennyivel jobb érzés nektek a szex?Barátnőm most kezdte el szedni a tablettát és félek, hogy csalódás lesz neki, hogy nem lesz jobb érzés mint óvszerrel, vagy mondjuk ugyan olyan lesz neki.
2013. jan. 15. 02:19
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem óvszer nélkül vonóbb a f@sz. :D
2013. jan. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Ez a lányoknak nem feltétlenül érzésben más, hanem inkább tudatban. Az hogy 1) így tényleg vonzóbb mint ahogy az első válaszoló írta 2)teljesen közvetlen az érintkezés 3)nem kell tökölni vele 3) biztonságosabb


22L

2013. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Óvszer nélkül sikamlósabb a vonó.
2013. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

IGEN!! Én eddig akárkit megkérdeztem mindenki azt mondta, hogy lányoknak nnincs különbség.

Nálam mégis ég és föld!! Gumiban semmit nem érzek, soha nincs orgazmusom se és fele annyira sem élvezem mint natúrban. Úgyhogy mondhat bárki bármit szerintem igeni sokat számít.

2013. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja 24/L voltam
2013. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amugy ez szerintem nagyon egyénfüggő!! Nekem ég és föld de a barátnőim közül sokan semmi különbséget nem tapasztaltak.
2013. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!