Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt tartsak? Mit...

Milyen hüllőt tartsak? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen hüllőt tartani, de nem tudom mit! A sisakos kaméleon nagyon megtetszett, de 1 éves kor után az etetése nagyon költséges lenne..:/ A madagaszkári nappali gekkón és a leopárd gekkón gondolkozok. Melyik lenne a költségesebb, illetve tudtok még esetleg más gekkó félét is mondani ami beszerezhető Pest közelében? Az is érdekelne mennyire viselik el ha kézbe vesszük őket. Köszönöm!

2013. jan. 20. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
A leopárd gekkó tartása a legegyszerűbb.
2013. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kígyót!!!
2013. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A leopárd gekkóról tudom, hogy jól viseli, ha kézbe veszik. Persze ő ezt nem igényli, és nem is kell gyakran ezzel zaklatni.


Esetleg kezdőknek még szokták ajánlani a teknősöket (akár szárazföldit is), vagy a szakállas agámát.

2013. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a pézsma, illetve a királyteknőst (másik nevén tarajos teknőst) ajánlanám. Kell hozzá egy nagyobb akvárium, vízmelegítő, meg egy naposabb hely. (vagy speckó lámpa)

Az enyémek, ha szólok, előjönnek, s ha kirakom a lakásba őket, jönnek utánam, olyanok, mint a kiskutyák, bár még csak 4 hónaposak. Tudnak ők is kötődni.

Ha viszont inkább szárazföldi párti vagy, akkor a görögteknőst ajánlanám. Jófej kisállatok, csak ne felejtsük el, hogy 20-30 cm-re is megnőnek!

(kivétel a pézsma, az kb 12-15 lesz)

2013. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kigyót nem szeretne látni a háztartásban senki, pedig tervbe volt:D ékszerteknősöm van, már 9 éves. Szerintem marad a leopárd gekkó, vagy a nappali gekkó! Mindenesetre köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!