Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A pézsmatekőst lehet kézbe...

A pézsmatekőst lehet kézbe fogni? Nem agresszív?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm.

2013. jan. 28. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj és még van egy kérdésem: A pézsmateknős meg van egyedül vagy társas lény?
2013. jan. 28. 17:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 kicsi fél éves pézsmánk van. Minden etetésnél kivesszük őket külön tálba kezdettől fogva, és nincs velük gond egyelőre.A kisgyerekeim is simogatják őket. Nagyon cukik, figyelnek minket, követnek a fejükkel.
2013. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kicsi pézsmateknősöm nyugodt,kicsit sem agresszív.Naponta kiveszem,mikor etetem,jól megvan a kézben,de van,mikor kapálózik.Én egyedül tartom.Mindig feltalálja magát,soha nem unatkozik.Az,hogy mennyire agresszív,a személyiségétől is függ szerintem,úgy,ahogyan az emberek sem egyformák...
2013. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
meg a kezdetektől kell kézhez szoktatni pls én 1,5 éve vettem nem vettem ki a víztisztításon kívül és a héten megharapott amikor kivettem azóta szoktatom a kézhez hogy szokja meg hogy kiveszik és pl.: húgom simogatná
2014. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!