Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Agresszív? Kifejtés lent =D

Agresszív? Kifejtés lent =D

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a pirosfülű ékszerteknős meglehetősen agresszív sőt láttam is mert unokatesómnak is volt amikor pici voltam =D A sárga fülű is az??? csak mert nemrég vettem 1et de egyáltalán nem olyan mint amit régen láttam az uncsimnál... full higgadt ha meglátja a kajás zacsit odamegy ha odatartom az ujjam nem harapja meg=D 1x még a hasamon is végigmászott=D persze még picike... kell tartanom h 1x letépi a fejem?? =D=D
2010. márc. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 éves a sárgafülűm, de hiába a gondoskodás simán megharapna.
2010. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyentől tartanod. Alkatfüggő, az enyém például csak akkor harapna meg, amikor kajának nézi az ujjam xD De amúgy nagyon sok embernek nagyon kezes a teknőse. Olvastam valamelyik kérdésnél olyat is, hogy együtt tévézett a tekijével, az meg elaludt:)
2010. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nos

nekem sem a piros sem a sárgafülü teknősöm nem agresszív

mindkettő 7-8 éves lehet és soha nem harapott meg egyik sem. akár a fejemet is belenyomhatom az ővékébe semmit sem csinál. volt egy rossz körülmények közül kiszabadított pirosfülüm, ő félt mindig mindentől és azért harapott. szoktasd kézhez, nem fog bántani, bánj vele kedvesen :)

2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat =) am attól nem kell félni h szeretethiányos a drága mert nagyon szeretem =)
2010. márc. 19. 23:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az elejétől (kiskora óta) rendszeresen kiveszed,és ott vagy mellette,nagy korába nem fog bántani
2010. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!