Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért van az, hogy a szakállas...

Jázmin010 kérdése:

Miért van az, hogy a szakállas agámám nem akarja a csipeszről megenni a kaját, hanem maga akarja levadászni?

Figyelt kérdés
Eddig mindíg a csipeszről evett,de most onnan nem kell neki.

2013. febr. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem fölösleges csipesszel etetni,dobd meg a szöcskéket vagy nem tudom mivel eteted,had vadássza le,legalább mozog is egy kicsit.
2013. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem adhatok neki úgy mert felfut a tücsök a háttéren.

Csak 11-éves leszek,úgyhogy nem vagyok tapasztalt.

Méc csak tücsköt kap.Nem is olyan jó vadász,hanem inkább a melegítőkövön melegítti a hasát.Ja és félek a tücsiktől.

2013. febr. 6. 14:30
 3/4 anonim válasza:
Nem baj az ha a tücsök felmászik a háttérre az agáma is utána meg. És mivel köztudott, hogy az agámák kitűnő futók, mászók és VADÁSZOK nyugodtan bedobhatod neki őket, el fogja kapni. Előtte persze be kell poroznod őket! Ha félsz tőlük, kérd meg a szüleidet, testvéredet, hogy segítsenek. Ne csak tücsköt adj neki, fontos a változatos étrend!!! (Ha nem értesz/értetek hozzá, nem néztetek utána pontosan mielőtt megvettétek, és félsz a bogaraktól, minek tartjátok? ) Egyébként ha van kérdésed nyugodtan írj nekem privit, szívesen segítek, és adok tanácsot
2013. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kosszi a tanacsot.o nagyon lusta ezert nem igazan megy utana.en etetem mert az anyum fel a bogaraktol.
2013. máj. 4. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!