Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű tekit, hogy tömjem meg?

Sárgafülű tekit, hogy tömjem meg?

Figyelt kérdés
3 éves,bedagadt a szeme,nem tudja kinyitni,emiatt nem eszik már egy hónapja.Állatorvosnál voltam vele,kapott A vitaminos szemcseppet és viszem hetente oltásra.Az orvos mondta,ha nem eszik próbáljam meg megtömni(kaptunk port is amibe bele kell mártani a falatot),de nem igazán sikeredik.
2013. febr. 4. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem lát?...

Hát megtömni nem hiszem h lehetne mert minden hüllőnál kétáltűnél van egy visszaöklendező reflex azért nem biztos h meg tudod tömni...

de próba szerencse... próbáltad már valamivel kinyitni a száját?

minden szagos eledelt kipróbáltál már, hátha a szag felkelti az érdeklődést

amúgy ezek az állatok rengeteget kibírnak evés nélkül...

Az oltásban mit kap?

2013. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy pézsmatekit egyszer ami nem akart enni, úgy etettük meg, hogy csipesszel addig nyomkodtuk a szájához a kaját, míg már nagyon ideges lett, és végül bekapta.
2013. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Multivitamint kap szuriban A vitaminnal kiegészítve.Nagyon makacs a drága,mert 1.5 órán keresztül mérgeltük,de nem engedett.
2013. febr. 7. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
talán még egy lehetőség h ha közel laksz pesthez vagy akár pesti vagy menny be a terraplázára ott rendgeteg tenyésztő tartó megtalálható akik nagyon szívesen válaszolnak és adnak tanácsot az ügyben... de ha netán távol laksz pesttől és vasárnap nem tudsz bejutni oda akkor én meg kérdezhetem neked mit ajánlanának ez ügyben de akkor adnál az állatról egy bővebb leírást vagy akár még képet?
2013. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!